
Morphe M439 Deluxe Buffer Brush
Prijzen incl. btw excl. verzendkosten
Op voorraad
Gratis Deborah Milano Eyeliner bij aankoop van 65 euro aan producten
*1Gratis Deborah Milano Eyeliner bij aankoop van 65 euro aan producten. Geldt op alle producten in de webshop. Geldig tot 18 april zo lang de voorraad strekt.
20% korting op alle Morphe kwasten en kwasten sets t/m 18 april
*220% korting op alle Morphe kwasten en kwasten sets t/m 18 april
- Artikelnr.: m-11445
- Gratis verzending vanaf € 40,- anders € 3,95
- Voor 21.00 uur besteld, de volgende dag in huis*
- Tot 30 dagen retourrecht*
Voordelen
De Morphe M439 Deluxe Buffer Brush is een compacte gezichtskwast met een volle, ronde vorm en dicht op elkaar staande haartjes waarmee je foundation prachtig professioneel aanbrengt én over het gezicht verdeelt. De Morphe M439 is één van de meest populaire kwasten voor het gecontroleerd aanbrengen en verdelen van foundation, omdat deze heel fijn werkt op grote oppervlakten en zorgt voor een heel mooi airbrushed finish. Deze kwast werkt ideaal met eigenlijk alle foundationsoorten, of deze nu creamy, vloeibaar of in poedervorm is.
Haarsoort: synthetisch
Lengte kwast: 12.70 cm
Soort: | Synthetisch haar |
In love
Echt de fijnste kwast die ik ooit heb gehad! Blend ongelooflijk mooi en voelt super zacht op de huid. De foundation brengt zoveel mooier aan dan met andere kwasten of beauty blenders.
Topp!
Wat een kwast, awesome! Deze zorgt ervoor dat je foundation helemaal on fleek is, ook al ben je nog geen pro op het gebied van het aanbrengen van gezichtsmake-up, helemaal top! En ook nog best betaalbaar