Mario Badescu Almond & Honey Non-Abrasive Face Scrub
Prijzen incl. btw excl. verzendkosten
Niet op voorraad.
- Artikelnr.: 13120
- Gratis verzending vanaf € 40,- anders € 3,95
- Voor 21.00 uur besteld, de volgende dag in huis*
- Tot 30 dagen retourrecht*
Voordelen
De Mario Badescu Almond & Honey Non-Abrasive Face Scrub is een lichte gezichtsscrub die de huid op een heel zachte manier ontdoet van dode huidcellen, verstoppingen en mee-eters en is daarmee ook geschikt voor de meest gevoelige huid. Deze Face Scrub bevat onder andere fijn gemalen amandelen en maïsmeel en een rijke mix van zoete amandelolie, honing en havermout die ervoor zorgen dat de huid intens gehydrateerd en zacht is.
Geschikt voor de gecombineerde, droge en gevoelige huid.
Inhoud: 118 ml
Bekijk ook de andere scrubs van Mario Badescu:
- Mario Badescu Botanical Exfoliating Scrub
- Mario Badescu Almond & Honey Non Abrasive Face Scrub
- Mario Badescu Strawberry Face Scrub
OVER HET MERK MARIO BADESCU
Al 50 jaar is Mario Badescu een grote naam in de wereld van de skincare. Mario, van oorsprong schoonheidsspecialist en scheikundige, kent de huid als geen ander en ontwikkelde vanuit zijn eigen expertise huidverzorgingsproducten met geavanceerde formules en (plantaardige) ingrediënten van de hoogste kwaliteit. Mario heeft zich hiervoor onder andere laten inspireren door de chemische werking en de complexiteit van de huid met als doel iedereen te voorzien van een stralende huid.
Het brede Mario Badescu assortiment biedt producten voor alle huidtypes, voor zowel acne als anti-aging, en dat alles voor toegankelijke prijzen. Simpel, zacht en effectief, dat is de korte maar krachtige filosofie achter de producten van Mario Badescu. De eenvoudigheid en effectiviteit van de Mario Badescu producten hebben ervoor gezorgd dat deze groot favoriet zijn bij vele celebrities en bloggers (zoals bijvoorbeeld Kylie Jenner, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Kate Moss en Charlize Theron)
Huidtype: | Droge huid, Gemengde huid, Gevoelige huid |
Huidkenmerken: | Acne/onzuiverheden |
- Breng de scrub op ieder gedeelte van het gezicht aan (vermijd het gebied rondom de ogen) met ronddraaiende bewegingen (per gebied zo'n 30 seconden)
- Spoel af met warm water
Gebruik deze scrub voor het beste resultaat 1-3 per week
Wanneer dit product in aanraking komt met de ogen: goed uitspoelen met water
Aqua (Water, Eau), Talc, Propylene Glycol, Zinc Oxide, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Kaolin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Meal, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil, Mel (Honey, Miel), Zea Mays (Corn) Kernel Meal, Cellulose Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Isostearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Carrageenan, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Stearic Acid, Methylparaben, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Quaternium-15, Propylparaben, Diazolidinyl Urea
Voedende face scrub
Hele subtiele face scrub, geeft nadien zeker een fijn gevoel in de huid erg voedend
Lief voor je gezicht
Een zachte scrub zonder gemene korreltjes, maar die je gezicht op een zachte manier scrubt. Achteraf heb je het gevoel dat je gezicht echt schoon is, zonder dat je je huid beschadigd hebt. Aanrader!